Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1, Lagja "16 Prilli"

50,000 € Other Currencies
 
Fier, Shqipëri
ID: 530301002-46
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
99
Sipërfaqe Neto (m²)
91.50
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Siperfaqja e apartamentit eshte 99 m2
Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te banimit ne nje pallati te ri..
Subjekti eshte i vendosur ne nje lagje te mire dhe te qete banimi.
I organizuar me 2 dhoma gjumi, ambjent gatimi + dhome ditore, nje banjo dhe nje ballkon.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Karakteristikat

Pronari i Parë
Ballkon
Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Mirgen Robo

Mirgen Robo

RE/MAX Solution


DERGONI MESAZH

 
Mirgen Robo

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso