Apartament - Në Shitje - Elbasan, Shqipëri

Apartament 1+1 ne Shitje

 Çmimi i Kërkuar
22,000 € Other Currencies
 
Rruga Tasim Ciftja - Elbasan, Shqipëri
Pallat i Vjeter
Date Available: 21/09/2020
ID: 530341001-76
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
52
Sipërfaqe Neto (m²)
52

Nr. i Kateve:
5
Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
I/e Mobiluar Pjesërisht
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug-Perëndim

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Llupo

Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity


DERGONI MESAZH

 
Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity

Lagjia: "Aqif Pasha", Rruga: "28 Nentori"
Përball: ASHK (ish-Gjykata)

Elbasan, Elbasan, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso