Apartament - Në Shitje - Elbasan, Shqipëri

Apartament per shitje

 Cmim per m2
500 € Other Currencies
 
Rruga Dyli Haxhire - Bulevardi Qemal Stafa, prane Pallatit te Sportit - Bulevardi Qemal Stafa - Elbasan, Shqipëri
I Ri në Treg
Date Available: 31/07/2020
ID: 530341001-58
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Sipërfaqe Neto (m²)
109.13
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2014/05
Hapësira Parkimi
2

Nr. i Kateve:
11
Kati :
Kati 10 +
Përdorimi i projektuar i pronës
Cat.I Excl. High & Med. Rise Building Res. Area
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Lindje
Perëndim
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Llupo - RE/MAX Prosperity
Krenar Llupo

Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity


DERGONI MESAZH

 
Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity

Lagjia: "Aqif Pasha", Rruga: "28 Nentori"
Përball: ASHK (ish-Gjykata)

Elbasan, Elbasan, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso