Apartament - Në Shitje - Elbasan, Shqipëri

Super apartament 2+1 ne Qender te Elbasanit

60,000 € Other Currencies
 
Bulevardi Qemal Stafa - Bulevardi Qemal Stafa - Elbasan, Shqipëri
Date Available: 03/09/2020
ID: 530341001-68
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
105
Sipërfaqe Neto (m²)
96.50
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2003/03

Nr. i Kateve:
11
Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
I/e Mobiluar Pjesërisht
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Veri-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Llupo

Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity


DERGONI MESAZH

 
Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity

Lagjia: "Aqif Pasha", Rruga: "28 Nentori"
Përball: ASHK (ish-Gjykata)

Elbasan, Elbasan, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso