Apartament - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

Durrës, Shqipëri
ID: 530351009-50
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
68
Viti i Ndërtimit
2008
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elinda Palaj Elinda Palaj Sheshi Iliria
Durrës, Durrës, Shqipëria

Elinda Palaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Forum Durrës Sheshi Iliria
Durrës, Durrës, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Elinda Palaj Elinda Palaj Sheshi Iliria
Durrës, Durrës, Shqipëria

RE/MAX Forum

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Forum Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso