Apartament - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 3+1+2 - NE VOLLGA

85,000 € Other Currencies
 
Vollga - Durrës, Shqipëri
ID: 530351004-274
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Artan Selimaj Co-Broker

Artan Selimaj Co-Broker

RE/MAX Forum


DERGONI MESAZH

 
Artan Selimaj Co-Broker

RE/MAX Forum

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso