Apartament - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

SHITET APARTAMENTI 2+1 PRANE RAJONIT TE POLICISE

43,000 € Other Currencies
 
Drejtoria e Policise - Durrës, Shqipëri
ID: 530271027-20
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
79
Sipërfaqja Truallit (m2)
88
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anxhela Baki

Anxhela Baki

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Anxhela Baki

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso