Apartament - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

Apartament 2+1 prane ujesjellesit

55,000 € Other Currencies
 
Lulishtja Hyrja e Durrësit - Durrës, Shqipëri
ID: 530271022-80
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
85
Sipërfaqe Neto (m²)
77
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nevila Katellari

Nevila Katellari

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Nevila Katellari

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso