Apartament - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

Apartament 2+1 ne shitje

 Çmim i Fiksuar
50,000 € Other Currencies
 
3 EGNATIA - Qendra Tregtare Blue Star - Durrës, Shqipëri
ID: 530321003-35
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80
Viti i Ndërtimit
2007

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Capital Team

Capital Team

RE/MAX Premium


DERGONI MESAZH

 
Capital Team

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso