Apartament - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

Shitet Apartament 1+1

 Çmim i Fiksuar
60,000 € InStock Other Currencies
 
11 Kumini - Qendër - Durrës, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530321005-52
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
86.50
Sipërfaqe Neto (m²)
86.50
Viti i Ndërtimit
2017

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 6
Kategoria Tokë
Land for Housing
Përdorimi i projektuar i pronës
Cat.I Residential Area
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I/e Papërfunduar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Perëndim
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enio Duka Enio Duka Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0
Durrës, Durrës, Shqipëria

Enio Duka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Premium Durrës Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0
Durrës, Durrës, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Enio Duka Enio Duka Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0
Durrës, Durrës, Shqipëria

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0
Durrës, Durrës, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Premium Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso