Apartament - Në Shitje - Don Bosko, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosco.

 Cmim per m2
137,000 € InStock Other Currencies
 
Eshref Frasheri - Don Bosko, Shqipëri
ID: 530201017-422
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
124
Sipërfaqe Neto (m²)
111.10
Viti i Ndërtimit
2009

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Parkimi
Jug-Perëndim
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardjan Uliu Ardjan Uliu Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Qendër, Tiranë, Shqipëria

Ardjan Uliu

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Qendër Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Qendër, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Ardjan Uliu Ardjan Uliu Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Qendër, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Qendër, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Qendër

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso