Apartament - Në Shitje - Don Bosko, Shqipëri

Apartament 2+1+2 ne shitje tek Fiore di Bosco!

 Çmim i Fiksuar
95,000 € Other Currencies
 
Don Bosko Fiore di Bosco - Don Bosko, Shqipëri
ID: 530181004-311
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
104.80
Sipërfaqe Neto (m²)
95.50
Viti i Ndërtimit
2020

Nr. i Kateve:
8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj

DERGONI MESAZH

 
Egli Alimerkaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso