Apartament - Në Shitje - Don Bosko, Shqipëri

Shitet apartament 3+1+2 Don Bosko

140,000 € InStock Other Currencies
 
Don Bosko, Shqipëri
ID: 530411004-11
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2010/10

Nr. i Kateve:
9
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Jug-Lindje
Veri
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erald Hoxha Erald Hoxha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Erald Hoxha

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Erald Hoxha Erald Hoxha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso