Apartament - Në Shitje - Don Bosko - Jordan Misja, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 tek Jordan Misja

127,000 € InStock Other Currencies
 
Don Bosko - Jordan Misja, Shqipëri
ID: 530411003-157
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
85.90
Viti i Ndërtimit
2022

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
French Doors
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Sistem Alarmi
Jug-Lindje
Pamje nga Mali
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Orald Karapici

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso