Apartament - Në Shitje - Don Bosko - Hipoteka, Shqipëri

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TE HIPOTEKA

136,000 € InStock Other Currencies
 
Don Bosko - Hipoteka, Shqipëri
ID: 530381001-108
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
106.60
Sipërfaqe Neto (m²)
93.30
Viti i Ndërtimit
2020
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rodi Mullai Rodi Mullai Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

Rodi Mullai

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Living Bulevardi Zogu I Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Rodi Mullai Rodi Mullai Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Living Bulevardi Zogu I

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso