Apartament - Në Shitje - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri

Apartamenr 3+1 ne shitje +2 poste Parkimi

118,500 € Other Currencies
 
Rruga Kongresi i Manastirit - Shkolla Cajupi - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530191002-269
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
129
Sipërfaqja Truallit (m2)
120
Sipërfaqe Neto (m²)
120
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 4
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
I Mobiluar
I/e Mobiluar Pjesërisht
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Pamje nga Mali
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Saimir Xhelili

Saimir Xhelili

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Saimir Xhelili

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso