Apartament - Në Shitje - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RRuges BARDHYL!!!

 Çmim i Fiksuar
47,000 € Other Currencies
 
Kongresi i Manastirit - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530191035-35
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
56
Sipërfaqe Neto (m²)
56
Viti i Ndërtimit
1990

Nr. i Kateve:
5
Kati :
Kati 4
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Lindje
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Real-Team

Real-Team

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Real-Team

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso