Apartament - Në Shitje - Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri

Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli

128,000 € InStock Other Currencies
 
Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri
ID: 530411003-179
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
94.90
Sipërfaqe Neto (m²)
82.50
Viti i Ndërtimit
2020

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
French Doors
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Skylight
Ballkon
Fire Pit
Kopësht
Pamje të Jashtme
Sistem Alarmi
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Pamje nga Mali
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Orald Karapici

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso