Apartament - Në Shitje - Bllok, Shqipëri

LUXURY APARTAMENT PER SHITJE NE ZEMER TE BLLOKUT!

420,000 € Other Currencies
 
Rruga Vaso Pasha - Bllok, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530261004-233
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
151
Sipërfaqe Neto (m²)
137
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Jug-Lindje
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Dishwasher
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Florian Pelivani - RE/MAX Infinity Home
Florian Pelivani

Florian Pelivani

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Florian Pelivani

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso