Apartament - Në Shitje - Bllok, Shqipëri

Shitet - Apartament 1+1 ne Bllok

 Çmim i Fiksuar
80,000 € Other Currencies
 
Rruga Nikolla Tupe - Bllok, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530201001-310
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
45
Sipërfaqe Neto (m²)
45

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ani Xhaferraj

Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso