Apartament - Në Shitje - Bllok - Libri Universitar, Shqipëri

Apartament luksoz per shitje te garda

450,000 € Other Currencies
 
Bllok - Libri Universitar, Shqipëri
ID: 530291005-314
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
151
Viti i Ndërtimit
2014
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bora Meno

Bora Meno

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Bora Meno

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso