Apartament - Në Shitje - Astir, Shqipëri

Shitet apartament 1+1 ne Astir 36'000 Euro!

 Çmim i Fiksuar
36,000 € Other Currencies
 
Rruga Loni Ligori - Astir, Shqipëri
REZERVUAR
I Ri në Treg
ID: 530261022-10
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
55

Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rigerta Dulaj

Rigerta Dulaj

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Rigerta Dulaj

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso