Apartament - Në Shitje - Astir, Shqipëri

APARTAMENT IDEAL 3+1 NE SHITJE VILA L

96,000 € Other Currencies
 
Bulevardi Kashar - Tek Vila L - Astir, Shqipëri
ID: 530291012-238
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
125
Sipërfaqe Neto (m²)
115
Viti i Ndërtimit
2011

Nr. i Kateve:
8
Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Carpet
Dysheme me Parket
Ngrohje me Korrent
Stainless Steel Appliances
Ballkon
Garazh
Parkimi
Jug-Perëndim
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Xhovalin Tarazhi

Xhovalin Tarazhi

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Xhovalin Tarazhi

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso