Apartament - Në Shitje - Astir, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 tek Bar Artisti ne Astir

800 € InStock Other Currencies
 
ASTIR - ASTIR - Astir, Shqipëri
ID: 530391014-26
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Viti i Ndërtimit
2012
Shitet apartament 2+1 ne Astir 110m2 ne nje nga zonat me te kerkuara ne astir . Apartamenti shitet bosh dhe eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon ndenjeje me kuzhinen , 1 koridor dhe 1 tualet , te 3-ja dhomat kane ballkon .
Apartamenti ka orientim veri lindje i dricuar gjithe kohes .
Per nje vizite ne prone na kontaktoni .

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kristjana Shuli Kristjana Shuli Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Kristjana Shuli

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Kristjana Shuli Kristjana Shuli Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso