Apartament - Në Shitje - Astir, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 buze Bulevardit te Ri, Astir

70,000 € Other Currencies
 
Astir, Shqipëri
ID: 530261001-88
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament shume i mire 2+1 buze Bulevardit te Ri ne Astir. Apartamenti ka siperfaqe totale 100 m2 i organizuar me korridor , sallon , dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Orientimi eshte jug - perendim.

Prona disponon certifikate pronesie dhe eshte e rivlersuar.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.


Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enea Spahiu

Enea Spahiu

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Enea Spahiu

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso