Apartament - Në Shitje - Astir - Unaza e Re, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 ne Astir prane vila L !

 Çmim i Fiksuar
57,000 € Other Currencies
 
Astir - Rr Loni Ligori - Astir - Unaza e Re, Shqipëri
ID: 530261022-73
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
92.40

Kati :
Kati 8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 ne Astir prane Vila L !

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallat te ri te administruar ne katin e tete,me ashensor.
Ka nje siperfaqje 82.3m2 dhe organizohet ne nje sallon,kuzhine, dy dhoma gjumi nje tualet si dhe nje ballkon.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar si ne foto.

Per me shume info na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rigerta Dulaj

Rigerta Dulaj

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Rigerta Dulaj

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso