Apartament - Në Shitje - Ali Demi, Shqipëri

Apartament 3+1 ne shitje ne Ali Dem

118,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Idriz Dollaku - Ali Demi, Shqipëri
ID: 530291002-511
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Viti i Ndërtimit
1997
Apartament 3+1 ne shitje te Rruga Idriz Dollaku.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Disponon certifikate pronesie.
Per me shume detaje me kontaktoni.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jana Kacidhe Jana Kacidhe Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Jana Kacidhe

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Jana Kacidhe Jana Kacidhe Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso