Apartament - Në Shitje - Ali Demi, Shqipëri

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen Ali Demi!

50,500 € InStock Other Currencies
 
Rruga Idriz Dollaku - Rruga Idriz Dollaku - Ali Demi, Shqipëri
ID: 530161021-160
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
54
Viti i Ndërtimit
1989

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Marinela Zani Marinela Zani Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Marinela Zani

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 - Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Marinela Zani Marinela Zani Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso