Apartament - Në Shitje - Ali Demi, Shqipëri

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi

54,000 € InStock Other Currencies
 
Ali Demi, Shqipëri
ID: 530191040-26
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
60
Viti i Ndërtimit
2010
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje pallat te ri me ashensor..
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane.
Apartamenti ka nje planimetri perfekte i organizuar ne 1 sallon ,1 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
ERROR in AreaGuideController.UpcomingVOHListingFull()
Agjenti Menaxhues
Armand Llusku Armand Llusku Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Armand Llusku

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Armand Llusku Armand Llusku Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso