Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri

APARTAMENT 2 + 1 PER SHITJE PRANE KONTAKTIT

119,000 € Other Currencies
 
Rruga Ndre Mjeda - 21 Dhjetori, Shqipëri
SHITUR
I Ri në Treg
ID: 530261015-185
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
111
Sipërfaqe Neto (m²)
97.50

Kati :
Kati 3
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Parkimi
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Benard Allmeta

Benard Allmeta

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Benard Allmeta

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso