Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 te 21 Dhjetori

 Çmimi i Kërkuar
160,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Muhamet Gjollesha" - 21 Dhjetori - 21 Dhjetori, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530421004-91
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
75
Viti i Ndërtimit
1980

Nr. i Kateve:
5
Kati :
Kati 2
Nr. i Tualeteve:
1

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug
Jug-Lindje
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Lorela Këndella Lorela Këndella Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Lorela Këndella

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Lorela Këndella Lorela Këndella Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso