Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE PRANE 21 DHJETORIT

75,600 € InStock Other Currencies
 
Rruga e Kavajes - 21 Dhjetori - 21 Dhjetori, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530291008-361
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
63
Sipërfaqe Neto (m²)
63
Viti i Ndërtimit
1980

Nr. i Kateve:
4
Kati :
Kati 4

Karakteristikat

Me Hipotekë
Carpet
I Mobiluar
Jug-Lindje
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Edmond Toska Edmond Toska Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Edmond Toska

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Edmond Toska Edmond Toska Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso