Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri

Apartament Modern ne Shitje tek 21 Dhjetori

124,500 € Other Currencies
 
Federik Shiroka - ngjitur me market Joena - 21 Dhjetori, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530261002-140
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
116.70
Viti i Ndërtimit
2003

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Ballkon
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klajdi Qafoku

Klajdi Qafoku

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Klajdi Qafoku

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso