Apartament - Me Qira - Zone Rurale, Shqipëri

APARTAMENT ME QIRA PRANE RRETHRROTULLIMIT SAUK

400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Sauk - Zone Rurale, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530291029-81
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Viti i Ndërtimit
2007

Kati :
Kati 2
Jepet me qira apartament 2+1 bosh shume prane rrethrrotullimit te Saukut.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile me hyrje te dedikuar.
Eshte i pershtatshem per banim ose per zyra.
Ka mundesi parkimi.
Per nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Karakteristikat

E Rinovuar
Pronari i Parë
I/e Mobiluar Pjesërisht
Kopësht
Parkimi
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eni Fezollari Eni Fezollari Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Eni Fezollari

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II - Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eni Fezollari Eni Fezollari Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso