Apartament - Me Qira - Zogu i Zi, Shqipëri

Apartament per qira prane Zogut te Zi.

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Dritan Hoxha - Zogu i Zi, Shqipëri
ID: 530201017-237
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
123
Sipërfaqe Neto (m²)
111.52
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Jug-Perëndim
Veri
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardjan Uliu

Ardjan Uliu

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Ardjan Uliu

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso