Apartament - Me Qira - Zogu i Zi, Shqipëri

Apartament 2+1 per qira prane Ring Center

900 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Muhamed Gjollesha - Ring Center - Zogu i Zi, Shqipëri
Date Available: 10/11/2020
ID: 530201007-169
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
123.70
Sipërfaqe Neto (m²)
105
Viti i Ndërtimit
2020

Kati :
Kati 5
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Sefa

Blerina Sefa

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Blerina Sefa

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso