Apartament - Me Qira - Yzberisht - Spitali Amerikan 3, Shqipëri

Jepet apartament 2+1 me qira te Spitali Amerikan 3

600 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Kavajes - Yzberisht - Spitali Amerikan 3, Shqipëri
ID: 530201018-371
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
95
Viti i Ndërtimit
2019

Kati :
Kati 3
Jepet apartament 2+1 me qira perballe Spitalit Amerikan 3.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor.
Organizohet ne 1 sallon bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,1 tualet si dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i pa dhene me pare me qira.

Per me shume iformacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni


Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erind Jano Erind Jano Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Erind Jano

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Erind Jano Erind Jano Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso