Apartament - Me Qira - Yzberisht - Spitali Amerikan 3, Shqipëri

Apartament 1+1 me qira perballe "Amerikan 3"

 Qira Mujore
205 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga "Bedri Karapici" - Yzberisht - Spitali Amerikan 3, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530191023-110
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70
Viti i Ndërtimit
2017

Kati :
Kati 2
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Shkelqim Kola Shkelqim Kola Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Shkelqim Kola

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Shkelqim Kola Shkelqim Kola Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso