Apartament - Me Qira - Vlorë, Shqipëri

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Lungomare

500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Murat Terbaci - Lungo Mare - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311008-64
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
108
Viti i Ndërtimit
2016

Kati :
Kati në Majë
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ne vijen e pare ne Lungomare. Apartamenti eshte i mireorganizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi nje banje dhe nje verande te madhe me pamje pjeserisht nga deti.
Zona ku ndodhet eshte zona me atraktive ne qytetin e Vlores

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Ballkon
Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dario Bufazi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

RE/MAX Prestige

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso