Apartament - Me Qira - Vlorë, Shqipëri

Jepet me Qira Apartament ne Lungomare

400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Murat Terbaci - Lungo Mare - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311003-174
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
60
Viti i Ndërtimit
2016

Kati :
Kati 6
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ne brezin e pare te pallateve ne Lungomare. Ka siperfaqe te pergjithshme prej 60 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje te tipit open space , nje dhome gjumi, nje banje dhe nje ballkon me pamje totale nga deti. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Ballkon
Jug
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jon Mahilaj Jon Mahilaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Jon Mahilaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Jon Mahilaj Jon Mahilaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

RE/MAX Prestige

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso