Apartament - Me Qira - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1 me qera ne Skele,Vlore

500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Kosova - Skele - Vlorë, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530401002-355
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
79
Sipërfaqe Neto (m²)
72
Viti i Ndërtimit
2018

Kati :
Kati 4
Nr. i Tualeteve:
1

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
High Ceiling
I Mobiluar
Kitchen Island Sink
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Tarracë në Çati
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Pamje nga Deti
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria

Daniel Mustafaraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Qendër Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Qendër

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso