Apartament - Me Qira - Vasil Shanto, Shqipëri

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA

350 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
vasil shanto - Vasil Shanto, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530291007-639
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
75
Viti i Ndërtimit
1989

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 2+1 me qira tek vasil shanto.
Ndodhet ne katin e 2 pallat pa ashensor.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, soxhorno.

Pranohen vetem familjar.


Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Elona Dushku

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso