Apartament - Me Qira - Vasil Shanto, Shqipëri

Apartament 2+1 me qira ne Vasil Shanto.

350 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Ruga Viktor Eftimiu - Vasil Shanto, Shqipëri
ID: 530261018-41
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
94

Kati :
Kati 3
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 2+1 ne Vasil Shanto tek rruga Viktor Eftimiu.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues.
Ka siperfaqe 94 m2 dhe eshte i organizuar me korridor, ambient ndenje + gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualete me dritare dhe 1 ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Per me shume informacion na kontaktoni.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Denardo Isufi

Denardo Isufi

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Denardo Isufi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso