Apartament - Me Qira - Tiranë, Shqipëri

Super apartament 1+1 per qira, Liceu Artistik.

 Çmimi i Kërkuar
700 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
RRuga Ismail Qemali - Liceu Artistik - Tiranë, Shqipëri
Ndertim i Ri
Date Available: 01/08/2020
ID: 530161007-259
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
60
Sipërfaqe Neto (m²)
55
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Feim Zhupani - RE/MAX Koncept 1
Feim Zhupani

DERGONI MESAZH

 
Feim Zhupani

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso