Apartament - Me Qira - Tirana e Re, Shqipëri

Apartament me qira tek Sheshi Willson!

 Çmim i Fiksuar
370 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Sheshi Wilson - Shkolla Petro Nini - Tirana e Re, Shqipëri
ID: 530181004-540
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
66
Viti i Ndërtimit
1989

Nr. i Kateve:
5
Kati :
Kati 5
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

E Rinovuar
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj Egli Alimerkaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Egli Alimerkaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 - Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Egli Alimerkaj Egli Alimerkaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso