Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Shushica, Shqipëri

Garsoniere per qira tek Stadiumi Dinamo!

420 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Stadiumi Dinamo - Tirana e Re - Shushica, Shqipëri
ID: 530161009-630
Nr. Total i Dhomave
1
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
32
Viti i Ndërtimit
1987
Garsoniere per qira tek Stadiumi Dinamo! Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, totalisht e restauruar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Taulant Fetah Taulant Fetah Rruga Ismail Qemali,
pranë Liceut artistik
-, Tiranë, Shqipëria

Taulant Fetah Numri i Liçensës: 147

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 - Rruga Ismail Qemali,
pranë Liceut artistik
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Taulant Fetah Taulant Fetah Rruga Ismail Qemali,
pranë Liceut artistik
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ismail Qemali,
pranë Liceut artistik
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso