Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri

Super apartament 3+1 per qira te Sheshi Willson

800 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri
ID: 530291005-451
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
158
Viti i Ndërtimit
2008
Super apartament 3+1 per qira te Sheshi Willson.
Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe te mireadministruar me 2 ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 158 m2, i organizuar ne nje sallon te madh dhe ambjent gatimi,tre dhoma gjumi,dy tualete ,nje ballkon te bollshem .
Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bora Meno Bora Meno Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Bora Meno

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Bora Meno Bora Meno Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso