Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Rruga e Kosovareve, Shqipëri

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK RRUGA KOSOVAREVE

550 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Kosovareve - Marko Bocari - Tirana e Re - Rruga e Kosovareve, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530191006-553
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Sipërfaqe Neto (m²)
100
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 5
Jepet me qira apartament 2+1 prane Rruges se Kosovareve.
Ndodhet ne nje pllat te ri me ashensore dhe shume mire te administruar. Eshte e organizuar ne nje sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete , dy ballkone.
Per me shume informacion , na kontaktoni
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erjon Alimema Erjon Alimema Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Erjon Alimema

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Erjon Alimema Erjon Alimema Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso