Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Rruga e Kosovareve, Shqipëri

Apartament me qira 2+1 tek Rr.Kosovareve Prane Hotel Dinasty!

 Çmim i Fiksuar
500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Ndreko Rino - Rruga e Kosovareve - Tirana e Re - Rruga e Kosovareve, Shqipëri
ID: 530181004-539
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80.50
Sipërfaqja Truallit (m2)
71
Viti i Ndërtimit
2015

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 2
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Veri-Perëndim
Clothes Washer/Dryer
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj Egli Alimerkaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Egli Alimerkaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 - Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Egli Alimerkaj Egli Alimerkaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso