Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Marko Bocari, Shqipëri

Jepet apartament 1+1 me qera te Rruga Marko Bocari

400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Tirana e Re - Marko Bocari, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530191001-621
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70
Viti i Ndërtimit
2000
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Ajër i Kondicionuar
Pranë Aeroportit
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
ERROR in AreaGuideController.UpcomingVOHListingFull()
Agjenti Menaxhues
Alba Ferraj Alba Ferraj Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Alba Ferraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Alba Ferraj Alba Ferraj Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso